• Anděl Páně na cestách

• 19. 10. 2018
        • Srdečně Vás zveme na adventní představení Anděl Páně na cestách, které se uskuteční v úterý 4.12.2018 od 18.00 hod. v KD Rubín (Makovského nám. 3, Brno - Žabovřesky).

• ISIC scholar

• 31. 8. 2018
        • Nabízíme pro naše žáky možnost pořízení karty ISIC scholar. Více informací a přihlášku naleznete v sekci Dokumenty+formuláře (soubor "ISIC scholar") nebo kliknutím na odkaz níže.

• Projekt EDISON

• 29. 8. 2018
        • Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.

Naše škola se zapojila do projektu EDISON, který je zaštiťován mezinárodní studentskou organizací AIESEC. V rámci tohoto projektu bude od 10. do 14. září ve škole přítomno 7 zahraničních stážistů, kteří budou navštěvovat výuku. Stážisté našim žákům představí zemi, ze které pochází, seznámí je s kulturou, sportem, gastronomií atp. Hodiny budou probíhat v anglickém jazyce formou workshopu a prezentací.

Žáci se mohou těšit na hosty z Kolumbie, Turecka, Řecka, Číny, Ukrajiny, Gruzie, Rumunska  a Konga.