• Zápis do 1. tříd

Úterý             7. 4. 2020        14.00 – 18.00 hod.

Středa            8. 4. 2020        14.00 – 18.00 hod.

Náhradní termín zápisu:  středa 29. 4. 2020 15.00 - 17.00 hod.

Třídní schůzky rodičů budoucích žáků 1. tříd

Středa   17.6. 2020      16.30 hod

Dne 1. 3. 2019 bude spuštěn elektronický objednávací systém, který doporučujeme využít k výběru konkrétní doby zápisu na naší škole.

Rodiče žáků, kteří mají zájem o rozšířenou výuku hudební výchovy, mají možnost s dětmi (kromě klasického zápisu) absolvovat i talentové zkoušky.
        Na talentové zkoušky si rodiče budoucích prvňáčků termín nerezervují.

Odklad školní docházky:

Informace pro rodiče, kteří zvažují u svých dětí odklad povinné školní docházky:

Není-li dítě tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé a požádá-li písemně zákonný zástupce dítěte při zápisu o odklad povinné školní docházky, odloží ředitel školy počátek povinné školní docházky o jeden školní rok. Tuto žádost je nutné doložit doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Začátek povinné školní docházky lze odložit nejdéle do zahájení školního roku, kdy dítě dosáhne osmého roku věku.

Pokud máte zájem požádat o odklad školní docházky, co nejdříve se prosíme objednejte na vyšetření do pedagogicko-psychologické poradny.