• Zápis do 1. tříd

Středa             3. 4. 2019        14.00 – 18.00 hod.

Čtvrtek           4. 4. 2019        14.00 – 18.00 hod.

Náhradní termín zápisu: 24. 4. 2019 15.00 - 17.00 hod.

Třídní schůzky rodičů budoucích žáků 1. tříd

Úterý   11.6. 2019      16.30 hod

Dne ?. 3. 2019 bude spuštěn elektronický objednávací systém, který doporučujeme využít k výběru konkrétní doby zápisu na naší škole.

Rodiče žáků, kteří mají zájem o rozšířenou výuku hudební výchovy, mají možnost s dětmi (kromě klasického zápisu) absolvovat i talentové zkoušky.
        Na talentové zkoušky si rodiče budoucích prvňáčků termín nerezervují.

Odklad školní docházky:

Informace pro rodiče, kteří zvažují u svých dětí odklad povinné školní docházky:

Není-li dítě tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé a požádá-li písemně zákonný zástupce dítěte při zápisu (od 1. 4. do 30. 4. 2019)
        o odklad povinné školní docházky, odloží ředitel školy počátek povinné školní docházky o jeden školní rok. Tuto žádost je nutné doložit
        doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Začátek povinné školní
        docházky lze odložit nejdéle do zahájení školního roku, kdy dítě dosáhne osmého roku věku.

Pokud máte zájem požádat o odklad školní docházky, co nejdříve se prosím objednejte na vyšetření do pedagogicko-psychologické poradny.