• English Jungle

    • 2. 5. 2019
    • 11. dubna 2019 se dva naši žáci, Andrea Jelínková a Tadeáš Doleží, zúčastnili 19. ročníku anglické soutěže English Jungle. Ve velké konkurenci oba dva dosáhli hezkých výsledků. Tadeáše dokonce dělil jenom jeden bod od třetího místa! Andy & Teddy, congratulations! 

    • Atletický duben na ZŠ Jana Babáka

    • 30. 4. 2019
    • V uplynulém měsíci se žáci naší školy účastnili dvou atletických závodů.

     Štafetový pohár byl určen pro žáky druhých až pátých tříd. Jednalo se o štafety 8 x 100 metrů a smíšené štafety 8 x 200 metrů. V tomto okresním kole vybojovali naši malí sportovci bronzové medaile.

     Dalším závodem byl přebor města Brna v atletickém trojboji čtvrtých a pátých tříd. ZŠ Jana Babáka reprezentovali tito žáci: Adriana Tejralová, Markéta Jílková, Dan Soják a Dominik Horyna. Ve velké konkurenci 18-ti závodících škol vybojovali naši reprezentanti první místo a stali se pro letošní rok mistry Brna. Tímto vítězstvím si naše škola zajistila postup na krajské finále, které se koná v závěru května na ZŠ Laštůvkova.

     Všem reprezentantům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

     (L. Grossová, P. Pilátová, R. Schöller – učitelé TV)

    • Cambridgeské zkoušky

    • 30. 4. 2019
    • Dne 14. 6. 2019 se budou na naší škole opět konat Cambridgeské zkoušky YLE - Starters, Movers, Flyers. Každý účastník obdrží mezinárodní certifikát, ve kterém bude zaznačena úroveň dosažených znalostí. V případě dotazů kontaktujte vyučující angličtiny.

    • Ředitelské volno

    • 24. 4. 2019
    • V pondělí 6. 5. a v úterý 7. 5. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

    • ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU pro školní rok 2018/2019

    • 21. 2. 2019
    • Středa 3. 4. 2019, 14.00 - 18.00 hod.

     Čtvrtek 4. 4. 2019, 14.00 - 18.00 hod.

     (Náhradní termín zápisu : 24. 4. 2019, 15.00 - 17.00 hod.)

     Vážení rodiče,

     dne 1. 3. 2019 bude spuštěn elektronický objednávací systém, který doporučujeme využít pro zvolení konkrétního času zápisu na naší škole.

     Rodiče žáků, kteří mají zájem o rozšířenou výuku hudební výchovy, půjdou s dětmi (kromě klasického zápisu) na talentové zkoušky, které budou probíhat v učebně 2.A. Na talentové zkoušky si rodiče budoucích prvňáčků termín nerezervují.

     Informace, které se týkají zápisu, najdete na našem webu v sekci Žáci a rodiče - Informace pro předškoláky: http://www.zsbabak.cz/a/informace-pro-predskolaky

    • ISIC scholar

    • 31. 8. 2018
    • Nabízíme pro naše žáky možnost pořízení karty ISIC scholar. Více informací a přihlášku naleznete v sekci Dokumenty+formuláře (soubor "ISIC scholar") nebo kliknutím na odkaz níže.