Cambridgeské zkoušky nanečisto

19.05.2015 09:26

Žáčci řádně zaregistrovaní na zkoušku YLE mají možnost využít zdarma bonusu v podobě zkoušky nanečisto. Ta se uskuteční v pátek 22.5.2015 od 14:00 v Jazykové škole P.A.R.K. na adrese Staňkova 8c, 602 00 Brno.

Na zkoušku nanečisto je nutné se přihlásit vyplněním online registračního formuláře na: https://www.zkouskypark.cz/cs/registrace-na-zkousku-nanecisto. Žáci budou mít zkoušku zdarma. Kandidáti budou automaticky zařazeni do úrovně (Starters, Movers, Flyers), na niž se přihlásili u skutečné zkoušky.

Výsledky zkoušky budou zaslány do 1 týdne od zkoušky nanečisto na email uvedený v přihlášce.

 

Na zkoušku nanečisto by si děti měly vzít: Měkkou tužku (B nebo HB), gumu, pero, pastelky (černou, modrou, hnědou, zelenou, šedou, oranžovou, růžovou, fialovou, červenou a žlutou) a případně pití a svačinu.

 

V případě jakéhokoliv dotazu se rodiče mohou obrátit přímo na mne:

Mgr. KRISTÝNA ANTONÍNOVÁ info@zkouskypark.cz

+ 420 602 436 495