Lyžařský výcvikový kurz ZŠ Jana Babáka

16.03.2014 15:15

Každoročně naše škola v rámci tělesné výchovy pořádá lyžařský výcvikový kurz. I letos, přes veškerou nepřízeň sněhových podmínek, se kurz uskutečnil v týdnu od 1. - 7. března 2014.  Kurzu se zúčastnilo 32 žáků a počtvrté jsme se vydali do Beskyd na hotel Permoník v Novém Hrozenkově.

Každý den, kromě středy, jsme lyžovali v areálech Kyčerka a Karolinka. Ve středu jsme podnikli celodenní výlet na horskou chatu Kohútka, která se nachází na hřebeni Javorníků.

Poslední den se konal závod ve slalomu, který všichni žáci bez problémů zvládli. Nejrychlejší lyžařskou kurzu byla Julie Kratochvílová z 8.B.

Cílem lyžařského výcviku bylo zdokonalit žáky ve správné technice lyžování a vrátit se bez úrazů domů, což se nám nakonec povedlo.

Fotky si lze prohlédnout kliknutím na následující odkaz: https://zsbabak.rajce.idnes.cz/Lyzarsky_kurz_2014/

Mgr.  RadimSchöller