Rozdělení budoucích prvňáčků do tříd

11.06.2013 12:40

Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků

 

Vážení rodiče,

Vzhledem k nižšímu počtu žáků budoucích prvních tříd otevíráme pro školní rok 2013-2014 pouze tři první třídy. Seznamy dětí v jednotlivých třídách jsou na našich webových stránkách z důvodu ochrany osobních dat zveřejněny pod registračními čísly. Pokud by Vás zajímal jmenný seznam jednotlivých tříd, můžete si ho prohlédnout v kanceláři školy nebo v přízemí ve vrátnici.

       Omlouváme se za změny týkající se zařazení do jednotlivých tříd. Tyto změny byly způsobeny nezodpovědností některých rodičů, kteří neoznámili, že jejich děti byly přijaty zároveň na jinou základní školu.

       Snažili jsme se přihlédnout k Vašim požadavkům a doufáme, že i po těchto úpravách budete spokojeni.

 

               S pozdravem  vedení školy ZŠ Brno, Jana Babáka 1

 

Zde si můžete stáhnout seznamy prvňáčků podle nového rozdělení do tříd:

1.A

1.B

1.C