Školní kolo recitační soutěže

02.02.2016 12:59

Dne 21. ledna 2016 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Této soutěže se zúčastnilo velké množství zapálených žáků. Soutěžící se utkali v rámci čtyř kategorií. Stát poprvé před publikem a porotou si vyzkoušeli i letošní prvňáčci a šlo jim to výborně. Na 1. místě se umístil Jáchym Bačka, který okouzlil porotu básničkou „Podzim“, na 2. místě se umístila nejmladší recitující Romanka Hrehorová a na 3. místě Helenka Brzobohatá.

Další ocenění v ostatních kategoriích:

Kategorie 1 (2. – 3. ročníky)

1.       místo: Natálie Čipková

2.       místo: Sofie Klimánková

3.       místo: Matěj Ulrich

Kategorie 2 (4. – 5. ročníky)

1.       místo: Taťána Malíková

2.       místo: Vilém Sendler

3.       místo: Martin Luner

Kategorie 3 (6. – 7. ročníky)

1.       místo: Dimyana Angelova

2.       místo: Tomáš Konečný

3.       místo. Theodor Randall

Kategorie 4 (8. – 9. ročníky)

1.       místo: Florián Synák

2.       místo: Adéla Horáčková

3.       místo: Vendula Zigalová