Novinky

Oznámení

29.01.2015 08:57

Vážení rodiče,

Vzhledem k vysokému počtu žáků zapsaných do 1. ročníku šk. r. 2015/2016 zveřejníme seznam přijatých dětí v úterý 4. 2. 2015. Prosíme rodiče všech přijatých žáků, aby si vyzvedli rozhodnutí o přijetí 5.2. 2015 ve vestibulu školy od 13 do 18 hod.

                                                Mgr. Ivo Pokorný, ředitel školy ZŠ Brno, Jana Babáka 1

2.platba - zájezd do Velké Británie

09.01.2015 13:25

Žádáme rodiče dětí, které se přihlásily na poznávací a výukový zájezd do Velké Británie, aby nezapomněli odeslat do konce ledna 2. platbu, která činí 4.000,- Kč + Sdružené cestovní pojištění (250,- Kč) a vstupné do Portsmouth (460,- Kč).

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

06.01.2015 14:26

ZÁPIS DO 1. TŘÍD – ZŠ BRNO, JANA BABÁKA 1

 

PONDĚLÍ 19.1.201514.00 – 18.00 hod.

ÚTERÝ 20.1.2015: 14.00  - 18.00 hod.

(náhradní termín 3.2.2015, 15.00 - 17.00 hod.)

·         Individuální přístup k žákům

·         Činnostní vyučování, interaktivní výuka

·         Rozšířená výuka jazyků (angličtina hrou 2x týdně)

·         Rozšířená výuka hudební výchovy (pěvecký sbor, hra na flétnu)

·         Pestrá nabídka odpoledních kroužků:

- KERAMIKA

- MÍČOVÉ HRY

- MODERNÍ GYMNASTIKA

- VĚDA NÁS BAVÍ …..

·         Školní družina s bohatou nabídkou činností

·         Daltonské prvky výuky

·         Školní knihovna

·         Školy v přírodě, týdenní soustředění pěveckých sborů v Orlických horách

·         Dlouhodobá spolupráce s PPP (Pedagogicko-psychologická poradna Brno)

 

Školní kolo Olympiády z českého jazyka 2014/2015

06.01.2015 14:11

 

         Dne 11.prosince 2014 proběhlo na naší škole školní kolo Olympiády z českého jazyka. Zúčastnilo se celkem 15 žáků z 8. a 9. ročníku.

         Z 8.ročníku – Jakš, Kukulová, Naumčeska, Šmerda, Vyhňáková.

         Z 9.ročníku – Coural, Dědek, Dočkalová, Ejemová, Hanáková, Hanzelín, Kinclová, Kratochvílová, Michalica, Sedláček.

         Nejlepších výsledků dosáhli:

           1. místo - Julie Kratochvílová (9.B) 

           2. místo - Tereza  Ejemová (9.A), Marek Sedláček (9.B)

           3. místo - Teodora Naumčeska (8.B), Dominik Hanzelín (9.B)           

Blahopřejeme a děkujeme všem zúčastněným!!!     

        

Mgr.Jana Jourová, Mgr.Martina Sochorová

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>