• Žáci přijatí do 1. ročníku

• 22. 5. 2024
          • Vážení rodiče,

k dnešnímu datu se nám podařilo přijmout všechny děti ze spádové oblasti. "Nespádoví" žáci, kteří mají na naší škole sourozence, nebyli přijati všichni, proběhlo losování a doufáme, že po ukončení přijímacího řízení na všech brněnských školách se ještě nějaká místa uvolní a budeme tak moci přijmout všechny děti, jejichž sourozenci naši školu již navštěvují. Zároveň prosíme rodiče, jejichž děti byly přijaty na více škol, aby nám v nejbližší době oznámili svoje rozhodnutí.

Děkujeme za pochopení.

Seznam žáků (podle registračních čísel) přijatých do 1. ročníku od 1. 9. 2024 naleznete v přiloženém souboru.

Seznam_prijatych_zaku_2024-2025.pdf

• NO BACKPACK DAY

• 21. 5. 2024
          • V pátek 31. 5. se uskuteční NO BACKPACK DAY. Jedná se o akci ke Dni dětí, kterou připravuje školní parlament. V tento den mají žáci za úkol přinést si školní pomůcky v čemkoliv, jen ne ve svém obvyklém batohu nebo tašce. Originalitě se meze nekladou. Každou třídu pak čeká program na školním hřišti. Videopozvánku můžete zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=ZXcfObJ52JQ

• Svátek matek

• 12. 5. 2024
          • Všem maminkám přejeme k dnešnímu svátku jen to nejlepší! Jako poděkování za veškerou lásku a péči posíláme píseň, na jejímž natáčení se ve spolupráci se ZUŠ Veveří podílel pěvecký sbor ROSA i sólisté z řad našich žáků.