• Valentýn

• 25. 1. 2024
          • Svátek zamilovaných se blíží a žákovský parlament si opět pro celou školu připravil láskyplnou událost ♥️. Stačí o velké přestávce 14. 2. najít koutek parlamentu a vyplnit adresované přáníčko. Poslové parlamentu je pak roznesou po celé škole ♥️. Informace o umístění koutků najdete na plakátech ve škole.

• MASOPUST V ŽABOVŘESKÁCH

• 24. 1. 2024
          • Rádi bychom Vás pozvali na masopustní akci pořádanou městskou částí Brno Žabovřesky.

Součástí programu je masopustní průvod masek, který za hudebního doprovodu dechové muziky Dubňanka vyjde od radnice městské části směrem ke KD Rubín. Zde je pro všechny připravena ve foyer od 17.00 hod. komentovaná zabijačka s degustační ochutnávkou vzorků. V sále bude k tanci a poslechu hrát dechová hudba Dubňanka a součástí akce jsou i etnografické části s masopustními zvyky. Zábavní program je určen pro rodiče s dětmi – masky ve všech podobách vítány!

• Mladý badatel

• 10. 1. 2024
          • Spouštíme 2. ročník soutěže Mladý badatel pro žáky celé školy 🔬. Pokud jste kreativní, rádi tvoříte a chtěli byste si zasoutěžit o pěkné ceny, hledáme právě Vás 🧑‍🎨! Vaším úkolem je vytvořit model nebo projekt na Vámi vybrané téma a poté jej předvést na vědecké přehlídce👩‍🔬. Přihlášení je možné do 31. 1., u dveří z obou stran tělocvičny jsou připravené přihlašovací archy. Přihlašují se jednotlivci nebo dvojice. Svůj nápad můžete konzultovat s koordinátorkami soutěže - paní učitelkou Daňkovou a Tejkalovou, ale také s učiteli odborných předmětů.