• DEN ZEMĚ

• 13. 4. 2023
          • Ve čtvrtek 27.4. společně celá škola oslaví narozeniny Země. Třídy nebo ročníky čekají různé programy – návštěva ZOO, úniková hra Zachraň Zemi, procházky v přírodě a aktivity spojené s oslavou a záchranou Země. Opět nebude chybět velkolepý program plný zajímavých úkolů na školním hřišti, který si žáci 8. ročníků přichystají pro žáky družiny a okolních mateřských škol.

• MLADÝ BADATEL

• 13. 4. 2023
          • Srdečně bychom Vás chtěli pozvat na prezentaci žákovských projektů v rámci 1. ročníku školní soutěže Mladý badatel. Výstava projektů se uskuteční v pondělí 17. 4. v čase 14.00 - 16.00 hod. v 1. patře budovy Jana Babáka (2. stupeň). Těšit se můžete na výrobky žáků 1. i 2. stupně, které žáci zpracovávali několik měsíců. Výrobky budou vystaveny i následující den 18.4., kdy se konají konzultační hodiny a třídní schůzky. Přijďte podpořit naše malé i velké badatele!