• Den otevřených dveří

    • 11. 12. 2018
    • Srdečně zveme všechny rodiče a příznivce školy na den otevřených dveří ve čtvrtek 13. 12. 2018 od 8.00 do 16.00 hod. Ve 12.00 a v 16.00 hod. se uskuteční schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků v učebně 1.C. Těšíme se na Vás!

    • ISIC scholar

    • 31. 8. 2018
    • Nabízíme pro naše žáky možnost pořízení karty ISIC scholar. Více informací a přihlášku naleznete v sekci Dokumenty+formuláře (soubor "ISIC scholar") nebo kliknutím na odkaz níže.

    • Projekt EDISON

    • 29. 8. 2018
    • Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.

     Naše škola se zapojila do projektu EDISON, který je zaštiťován mezinárodní studentskou organizací AIESEC. V rámci tohoto projektu bude od 10. do 14. září ve škole přítomno 7 zahraničních stážistů, kteří budou navštěvovat výuku. Stážisté našim žákům představí zemi, ze které pochází, seznámí je s kulturou, sportem, gastronomií atp. Hodiny budou probíhat v anglickém jazyce formou workshopu a prezentací.

     Žáci se mohou těšit na hosty z Kolumbie, Turecka, Řecka, Číny, Ukrajiny, Gruzie, Rumunska  a Konga.