• Jsem ráda, že chodím do školy s rozšířenou výukou cizích jazyků.
    • Alena, 9.A
    • Díky daltonu si mohu práci v hodinách naplánovat sám.
    • Honza, 7.A
    • Líbí se mi všechny školní akce, soustředění a výlety.
    • Justýna, 7.C
    • V naší škole získáte humanitní základy.
    • Kryštof, 7.C
    • Líbí se mi, že pro nás škola pořádá školní akce.
    • Verča, 7.C
    • Je to umělecká škola a tím pádem je tu sbor, výuka jazyků...a hodně kroužků navíc.
    • Táňa, 7.B
    • Je tu celkem dobré MHD spojení. Líbí se mi, že v budově naší školy je i ZUŠ Orchidea.
    • Kamča, 7.B
    • Hodně učitelů je fajn.
    • Mirka, 7.B
    • I když škola je hokna, máme hezký výhled z okna.
    • David, Verča, Nikol, Sofie, 7.A
    • Chodím ráda na Jana Babáka, protože máme elektronickou žákovskou.
    • žákyně 7.A
    • Ráda chodím do ZŠ Jana Babáka, protože každý den zažívám spoustu zábavy o přestávkách i v hodinách s učiteli a kamarády.
    • Fatima, 6.B
    • Díky škole jsem tak chytrý.
    • Jiří, 6.B
    • Rád chodím na Jana Babáka, protože můžu hrát na školních představeních v Kulturním domě Rubín.
    • Martin, 9.A
    • Je to místo, kde se cítím dobře.
    • Lucie, 9.A
    • Nejraději mám cizí jazyky, protože mi umožňují poznávat svět a cizí kultury.
    • Alžběta, 9.A
    • Mám ráda náš sbor, protože jezdíme do zahraničí.
    • žákyně 9.A
    • Díky naší škole mám dobrou šanci na budoucnost.
    • Theo, 9.A

• Koncert s divadelním představením

• 11. 6. 2024
      • Srdečně Vás zveme na koncert pěveckých sborů Hvězdičky (1. ročník), Perličky I (2. ročník), ROSA (5. - 9. ročník) a divadelní představení "Zlatovláska", které připravili herci z dramatického semináře a pěvecký sbor Perličky II (3. a 4. ročník). Více informací níže.

• Koncert s divadelním představením: Číst více
      • Den bez mobilů

• 11. 6. 2024
      • Ve čtvrtek 20. 6. proběhne pro všechny žáky projektový "Den bez telefonů", během kterého bude omezeno používání mobilních telefonů. Den realizujeme jako podporu k následujícímu školnímu roku, od kterého chystáme omezení používání telefonů a chytrých zařízení ve škole. 1. - 4. ročníky čeká v tento den práce s knihou Oflajňák, která žáky provede světem nástrah technologií. Pro 5. - 8. ročníky jsme si připravili blokovou výuku, v níž se na celou problematiku online světa budou moci podívat z různých úhlů pohledů. Žáci tak zažijí program s odborníky z organizace Replug Me, zúčastní se přírodovědného a humanitní bloku i bloku deskových her.

• Den bez mobilů: Číst více
  • Počet návštěv: 3837057